Vakantieboerderij La Bauche is een uitgestrekt landgoed van 32 hectaren met daarop een ongeveer driehonderd jaar oude boerderij. Het is een gebied met zacht glooiende heuvellandschappen, velden en bossen zonder enige industrie. De Fransen noemen de Corrèze dan ook "Le Pays Vert" oftewel "Het Groene Land". La Bauche ligt 4 kilometer verwijderd van Juillac, een dorp aan de grens van de departementen Corrèze en Dordogne.
Bij een vakantie bij “La Bauche” moet u niet denken aan een camping met zwemparadijs , kinderdisco en animatie. Hier geniet u van een prachtige , rustige omgeving waar mooie wandelingen gemaakt kunnen worden en waar u leuke uitstapjes kunt maken in de omgeving. Wat ontzettend leuk is, is dat er door de kinderen meegeholpen kan worden met verzorging van diverse dieren. Helpen met voederen, hokken schoonmaken, eitjes rapen, een wandeling maken met de pony’s en natuurlijk het knuffelen van bijvoorbeeld puppies. Op het 32 hectaren tellende landgoed is voldoende te ontdekken. De dieren die er loslopen, de roofvogels die door de lucht suizen, vissen in de visvijver maar ook een partijtje tafeltennis, tafelvoetbal of afkoelen in het opzetzwembad horen tot de mogelijkheden.
Aan de boerderij is een appartement (gîte) beschikbaar voor vakanties of langere verhuur. Het geheel is gemeubileerd en heeft een eigen entree en parkeerplaats. Een huisdier is toegestaan. Er is zelfs een wei voor een paard. Tot maximaal 5 personen.
Daarnaast is er chalet van 25 m2 met eigen douche en wc. Er is een klein compleet ingericht keukentje aanwezig met 2 kookplaten. U heeft een prachtig uitzicht. Er is gratis Wifi internet in en rond de boerderij aanwezigVoor uw huisdier (hond, kat) zijn gratis kennels beschikbaar. Ruimte tot 4 personen.
Verder zijn er zijn twee grote stacaravans op het hoogste punt van het landgoed waardoor u een fraai uitzicht heeft op het omliggende natuurschoon. Caravan 1: Ruimte tot 5 personen. Caravan 2:Ruimte tot 4 personen.
In de directe omgeving kunt u terecht voor al uw boodschappen; er zijn diverse supermarkten en prima warme bakkers. Verder zijn er banken, een postkantoor, een VVV en diverse restaurantjes met terassen en een "menu du jour" waar u voor een klein prijsje een echt frans menu krijgt.
In de omgeving van La Bauche zijn diverse zwemgelegenheden, fietsroutes, grotten ( van Padirac waar u met gondels door kunt varen) en vele wandelpaden. Voor kanovaren kunt u terecht bij Le Saillant in de rivier de Vézère (20 minuten rijden) of in de Dordogne. Eveneens op 20 minuten rijden vindt u het Lac de Pontcharal bij Vigeois, en zuidwaarts het Lac de Causse bij Brive.. In Objat, 5 kilometer verderop, is een nieuwe recreatieplas opengesteld. Golfen behoort ook tot de mogelijkheden, in Limoges en in Brive.
Familie den Reijer