Accommodatie type:

  • vakantiehuis
  • camping
  • hotel
  • pension
  • appartement
  • bed & breakfast
  • groepsaccommodatie
  • bungalow
  • stacaravan
  • blokhut
  • huurtent
  • zeilboot
  • camper

Le Mazet des Mures

We zitten in het hart van de Golf van Saint-Tropez, slechts 800m van het strand,2 km van Port Grimaud, 8 km van Saint-Tropez, 7 km van Sainte Maxime, Per vliegtuig : luchthaven van Nice 90 km, luchthaven van Toulon /Hyères 45 km-

5 Kamers 2-3 personen en 9 studio's 2-5 personen, elke kamer heeft een airco en bij de studio's is er slechts eentje zonder.

De tuin verwelkomt u met zijn zonnige alsook schaduwrijke plekjes. Met de kleuren en geuren van de Mediterrane planten rondom u, is het makkelijk om de schoonheid en de rust van een vakantie in de Provence te ontdekken.

In de tuin bevindt zich het pavillon waar elke morgen het ontbijt wordt geserveerd, met een ruim aanbod van: vers fruit, cereals, yoghurt, diverse broodsoorten, jam,  kaas, vleeswaren, koffee, thee, warme chocolademelk en vruchtensap.

Voor al uw vragen, neem contact met ons op: Tom en Lieske van Straaten



Website van de accommodatie